Hľadať text
Košík je prázdny


SilverMoon klub a výhody registrácie.

Počuli ste už, že byť verným sa oplatí? Sme Vám vďační za to, že sa k nám vraciate a ako prejav našej vďaky sme pre Vás ešte v počiatkoch pripravili SilverMoon klub, ktorý funguje k plnej spokojnosti už niekoľko rokov v našej kamennej predajni SilverMoon. Preto sme sa rozhodli, že by sme nemali robiť rozdiely a spustili sme tento SilverMoon klub aj pre našich internetových zákazníkov. Systém funguje úplne rovnako aj u nás v kamenej predajni a aj v internetovom obchode a naviac je prepojený, takže nákup v predajni sa zaráta k Vašemu účtu rovnako ako nákup v internetovom obchode.

Ako to celé teda funguje a prečo sa Ti oplatí sa zaregistrovať?

SilverMoon klub = zaregistrovanie sa v našom obchode (my to voláme SilverMoon klub lebo sa nám to tak páči :-). Registrácia v našom obchode samozrejme nie je povinná a môžete ju vynechať. Majte však prosím na pamäti, že pokiaľ by ste sa v budúcnosti rozhodli zaregistrovať a chceli by ste zarátať spätne Vaše predošlé nákupy, tak to nebude možné.

Kto sa môže zaregistrovať?

Zaregistrovať sa môže každý, kto si u nás niečo zakúpi. Registrácia Vám nezaberie veľa času a od prvého nákupu si čerpáte zo svojich výhod.

Mám ako registrovaný člen nárok na nejaké zľavy?

Asi najdôležitejšia otázka. Samozrejme máš! Už pri samotnej registrácii sa Ti aktivuje zľava 2% na celý sortiment. Od momentu registrácie sa všetky Tvoje nákupy sčítavajú a podľa výšky dosiahnutého celkového obratu sa Ti v Tvojej registrácii prideľuje trvalá zľava na cely náš sortiment.

Pokiaľ súčet Tvojich nákupov presiahne 150€ máš u nás trvalú zľavu 5%
Pokiaľ súčet Tvojich nákupov presiahne 333€ máš u nás trvalú zľavu 10%
Pokiaľ súčet Tvojich nákupov presiahne 666€ máš u nás trvalú zľavu 15%

A teraz dôležitá informácia na konci roka sa súčet nákupov prenáša do ďalšieho roka a tak ďalej, čiže pokiaľ nám zostaneš verný napr. 10 rokov, ani sa nenazdáš a v súčte môže byť zaujímave číslo a aj pekná zľava:-).

Akú cenu platím za dopravu pokiaľ som zaregistrovaným členom?

SLOVENSKO
Zaslanie tovaru kuriérskou službou na Slovensko: 2,5€
Zaslanie tovaru kuriérskou službou na Slovensko pri objednávke nad 108€: ZDARMA

ČESKÁ REPUBLIKA
Zaslanie tovaru Slovenskou poštou do Českej republiky: 3€

Mám ešte nejaké ďalšie výhody?

Áno máš ešte tieto výhody:

  • O našich novinkách Ťa informujeme vždy ako prvého, samozrejme len pokiaľ si to praješ.
  • Pre registrovaných členov pripravujeme rôzne akcie a výpredaje, počas ktorých si môžete zakúpiť svoje vysnívané kúsky za zvýhodnené ceny.
  • Pokiaľ nám oznámiš deň a mesiac Tvojho narodenia, určite Ťa prekvapíme špeciálnou narodeninovou zľavou :-)
  • Z času na čas sa u nás objavia rôzne limitované edície tovarov, ktoré sú k dispozícii prednostne pre registrovaných členov SilverMoon klubu.
  • Na špeciálne príležitosti máme pre Vás aj špeciálne darčeky.

 

A je tu ešte niečo čo by som mal vedieť?

Asi by si mal vedieť, že sme kreatívni ľudia, ktorí ešte určite niečo vymyslia a Ty budeš určite prvý, ktorý sa o tom dozvie :-)