Hľadať text
Košík je prázdny


Testujeme za Vás

Všetky produkty, ktoré nájdete v našej predajni najskôr starostlivo vyberáme za Vás pre Vás. Každý jeden kus nám prejde rukami, o každom produkte vieme jeho pôvod, kto je za jeho výrobou, aká bola jeho cesta k nám. Každého výrobcu poznáme aj osobne. Je samozrejmé, že všetky produkty najskôr otestujeme na sebe a až pokiaľ sme nadmieru spokojní dovolíme si ich ponúknuť aj Vám. Preto Vám vieme zaručiť, že sa k Vám dostanú len tie najvyberanejšie kúsky. Budeme veľmi radi pokiaľ si pomyslíte, že sa na náš vkus a filter posudzovania kvality môžete na 100% spoľahnúť, lebo to je naša motivácia. Každý má niečo čo robí s radosťou a vášňou. Naša vášeň je, že hľadáme tých ľudí, ktorí niečo vyrábajú s vášňou a potom ich môžeme spokojne ponúknuť aj Vám.

Milujeme to!

Naša práca je zároveň našim koníčkom, vášňou, niečím, čo nás napĺňa vnútornou spokojnosťou a šťastím. Spojilo nás nadšenie pre krásne a kvalitné veci a keďže sme po nich veeeľmi túžili, rozhodli sme sa ich dať na jedno miesto...do SilverMoonu a robiť nimi radosť aj ľuďom okolo nás...a to sa nám darí :-).

Dlhodobý vzťah

Vážime si našich zákazníkov a ku každému pristupujeme vysoko individuálne a precízne. Pre nás ste tými najdôležitejšími v pomyselnom reťazci. Vďaka Vám to celé môže fungovať a práve preto nás zaujímate Vy, Vaše priania, podnety aj Vaši blízki, ktorým u nás kupujete darčeky :-). Je pre nás dôležité, aby sa u nás naši zákazníci cítili dobre a tešíme sa každej opakovanej návšteve. To je to, na čom si zakladáme, aby ste sa k nám radi a s radosťou vracali.